MÖBLER / Bord / Nattygsbord 15696089
nr 1569 6089
Nattygsbord
ett par, 1930-tal. Bredd: 46 cm, djup: 36 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:35:13
100 kr
150 kr